PF 2017

Ahoj #Spartans,

psát mi jde víc než mluvit, takže doufám, že se těšíte na příští podzim, až vyletí do světa moje třetí knížka 🙂 Nicméně k závěru roku, bych se za uplynulé měsíce trochu ještě poohlédl.

V první řadě bych chtěl ještě jednou poděkovat za vaší účast na sbírce pro Klokánka na Jižním Městě, kam jsem nakonec bohužel nemohl dorazit. Přivezli jste pro děti hrozně moc věcí, od hygienických potřeb, po oblečení, kočárky, hračky, dětská kola, plínky apod., je to neskutečný, jak dokážete přidat ruku k dílu a udělat těm dětem krásný Vánoce!

Četl jsem spoustu vašich příběhů, na který jsem kolikrát ani nestíhal reagovat, který mi ukázaly, že to zdraví, máme opravdu jenom jedno, a je to na světě ta nejdůležitější věc. A kromě dárečků, který jste našli pod stromečkem, jsem si přál, aby vám ten českej Ježíšek přinesl i to zdravíčko.

V uplynulém roce jste pro mne byli všichni, fans i haters, obrovskou motivací, vážím si veškeré podpory, které se mi od vás dostávalo. A tak jsem za na začátku prosince spustil webový stránky tomasrepkacz.eu, na kterých je pořád co dolaďovat :), ale tím moje sportovní a fanouškovský aktivity rozhodně nekončí. Takže se na vás budu těšit v příštím roce a mějte prostě úspěšnej vstup do roku 2017! Ahoj!

PS – Nalaďte si na Silvestra ČT SPORT, v 10:25 – pořad Silvestrovský fotbal Extra. Budou si tam ze mě dělat asi nejspíš srandu, tak ať se vám to líbí, já budu sledovat s váma! :)) 

http://www.ceskatelevize.cz/sport/zive-vysilani/

 

Komentáře

komentářů