Předvánoční návštěva Fan Klubu TŘ v Klokánku.

V první řadě bych chtěl říct, že jsem se fakt těšil. Na děti, co jim uděláme radost, a na moje #Spartans, že vás zase nějak konečně uvidím. Bohužel jsem se ráno probudil a pravděpodobně mě skolila střevní chřipka. Jednak jsem se na cestování fakt necítil a jednak jsem si nebyl jistý, co mi je, a nerad bych dětem kromě svojí maličkosti dovezl ještě nějaké bacily. To by fakt nebylo fér..

Nicméně ke mně doputovaly fotky, videa a vůbec všechno to nadšení, které jste tam prožili. O to víc mě moje neúčast mrzí.  Snad to vyjde příště. Alespoň jsem nechal poslat pro děti nějaké knihy a pro dospělé #Spartans moje nové odznáčky.

Ale abych se vrátil k vám, co jste dodrželi slovo a do Klokánku jste dorazili! Jste neskuteční! Přivezli jste v průběhu celého dopoledne i odpoledne kola, dětské kočárky, oblečení, botičky, hygienické potřeby, sešity a malování, plínky pro mimčo,.. Těžko by se hledaly slova, jak vyjádřit to, jak moc jsem vám vděčný, že jste pomohli, jak moc si vážím lidí, jako jste vy, kteří jsou mými fanoušky. Opravdu jsem na vás hrdý.

Poděkování patří všem, co se zapojili, i dětem, že si pro vás připravily představení!

Chtěl bych tímto apelovat na všechny, kteří neměli tu možnost přijet, nebo nějak v tento den děti podpořit, abyste se neobraceli zády k těm, kteří vaši pomoc potřebují. Dotační systémy pro domovy pro péči o děti fungují tak skvěle, že peníze pro fungování pečovatelských domů přijdou až někdy v dubnu 2017, proto jsou „tety“ odkázány na pomoc svou vlastní nebo partnerů, kteří pomáhají ať už finančně nebo právě formou věcných darů. Nemusíte jezdit přímo do Klokánka, vyberte si jakýkoli jiný pečovatelský dům ve vašem okolí, zavolejte tam, zjistěte, co nejvíce potřebují, a přivezte i něco málo, čím přispějete k plnohodnotnému dočasnému životu dětí bez rodičovské péče.

Děkuji všem! Váš #supertom 🙂

Webové stránky: www.klokanek-laskova.cz/

Facebook: www.facebook.com/Klokanek.Laskova.Praha

 

Komentáře

komentářů

Štítky: